Author: a***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I like it so much I totally recommend it
顏色: 橘色
Price: HK$135.00
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 230 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb251224181664843527416 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: a***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I like it so much I totally recommend it
顏色: 橘色